Buradasınız | Kurumsal | Kurumsal İlkeler

Diller |  title

Kurumsal  İlkelerimiz

1)  Faaliyet gösterilen her ülkenin kültürüne, geleneklerine, kanunlarına uymak; sosyal ve yönetimsel faaliyetlerle sorumlu şirket olarak davranmak.

2)  İş sistemlerini, iş proseslerini etkin olarak yöneterek ve doğru teknolojileri el işçiligi ile bütünleştirerek sürekli geliştirmek, iyileştirmek ve bu suretle kalite, maliyet ve sunum çabukluğu ve esnekliği ile işletme sistem mükemmelliğini sağlamak ve sürdürülebilir rekabetçi avantajları kullanabilmek.

3)  Uzun vadeli düşünmeyi ve hareket etmeyi kısa vadeli mali endişelere tercih etmek; sabırlı, disiplinli ve tutarlı bir yönetim sergilemek; sözünün eri olmak.

4)  Denemeye, sürekli öğrenmeye, yenilikçilige, yaratıcılığa, takım çalışmasına, karşılıklı saygıya ve güvene önem veren şirket kültürünü oluşturmak, bu kültürü etkin şekilde yönetmek.

5)  Karşılıklı yarara, uzun süreli büyümeye imkan veren, düzenli ilişkilerin olustuğu, araştırma ve yaratıcı çözümlerin paylaşildıgı iş ortaklıkları oluşturmak, yeni iş ortaklıkları oluşturmaya açık olmak.

6)  Bu yörede oluşmus olan tarihsel yaratıcılıgı kullanarak insan aklını ve ustalığını teknoloji ve sistemlerle buluşturarak kullandıkça eksilmeyen zerafetteki ürünleri bir plan içinde sunmak; bu yönde trendler oluşturmak.

7)  İnsana saygıyı ve güveni temel oluşturarak ve meydan okuma fırsatlarını yaratarak doğru insanları sisteme kazandırmak, çalışanlarının yüksek motivasyon ve adanmışlıkla iş sisteminin başarısı için çalışmalarını temin etmek, çalışanların ve sistemlerin sürekli gelişimlerini mümkün kılmak.

8)  Tüm iş sistemlerinde iş standartlarını oluşturmak, oluşturulmuş standartlara göre çalışmayı hayat tarzı haline getirmek, mevcut standartları geliştirmek, tüm çalışanlarının sürekli iyileştirme çalışmalarına katılmalarını sağlamak, bunun için problem çözmeyi çalışmanın bir parçası haline getirmek; bu suretle sürekli iyileştirmeyi ve yerleşik kaliteyi gerçekleştirmek.

 

Galata  Quality

Copyright © 2011 - GALATA Quality

Web Design By -- GALATA Quality